گروه آموزشی مارکت نیوبی

Market Nebiwe (English)

Market Newbie​​​​​​​

Farsi

گروه آموزشی مارکت نیوبی

Market Nebiwe (English)
ادامه مطلب

گروه آموزشی مارکت نیوبی با سابقه بیش از ده سال آموزش روشهای مفید و موثر سرمایه گذاری در آمریکای شمالی، استرالیا و اروپا، دهها دانش آموخته موفق را به بازارهای مالی دنیا معرفی کرده است.
​​​​​​​
شعار مارکت نیوبی، آموزش سودبری معقول و منطقی، بدور از ترس و طمع، و به صورت کاملا عملی به طبقه متوسط و سرشلوغ جامعه میباشد تا بتوانند به صورت کاملا عملی درآمد جانبی درکنار کار روزمره خود داشته باشند. 

درباره مارکت نیوبی

موسس مارکت نیوبی کیست؟

پژمان النجری موسس گروه آموزشی مارکت نیوبی دارنده مدرک لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه تهران، فوق لیسانس و دکتری مهندسی سازه از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و فوق لیسانس مدیریت ساخت و پروژه از دانشگاه آلبرتای کانادا میباشد.

بعد از اتمام تحصیل و شروع کار حرفه ای در صنعت انرژی کانادا، پژمان سریعا متوجه پتانسیل بالای بازارهای مالی موجود در آمریکای شمالی شد و سریعا به فراگیری و فعالیت در بورس آمریکا پرداخت. بعد ازفراگیری و تجربه شخصی سودبری عملی در انواع بازارهای مالی، تدریس را در قالب تاسیس گروه آموزشی مارکت نیوبی به فارسی زبانان سراسر دنیا آغاز نمود و به صورت کاملا آنلاین مفاهیم مقدماتی و پیشرفته سودبری عملی را به نوآموزان ایرانی و غیرایرانی تدریس نمود.

​​​​​​​ پژمان معتقد به برنامه ریزی بلندمدت و سودبری تدریجی و معقول میباشد و همیشه نوآموزان را از طمع برای سریع پولدار شدن بر حذر میدارد. امروزه دهها دانش آموخته مارکت نیوبی توسط روشهای ابداعی ایشان مشغول سودبری تدریجی دلاری در بازارهای مالی دنیا میباشند.